Türkçe   İngilizce   Almanca   Rusça
 
 

 

 

Denba Solar

 

Denba, Solar panel ve Rüzgar türbinli elektrik üretimi için ilgili sistem ve bileşenlerin satış, montaj ve satış sonrası servis hizmet faaliyetlerini yürütmektedir. Merkezi İstanbul’da bulunan Denba, alternatif enerji sistemleri müşterilerine Türkiye’de en geniş yelpazede yenilenebilir enerji sistemleri desteğini sunmaktadır.

 

Denba, hertürlü temizenerji ihtiyacı halinde, kurulması düşünülen sisteme ait üretim ve tüketim güç hesaplarının yapılması, montaj sahasına ait alternatifli montaj surveylerinin çıartılması ve projelendirilmesi, sistem kurulumu ve sonrasında peryodik bakımlarının ve kontrollerinin yapılması konularında en hızlı ve kesin çözümlerini sizlere sunar. 1983 yılında kurulan Denba, elektronik alanındaki tecrübesini sizin ihtiyaçlarınıza sunmaktadır.

 

Küresel İklim değişikliği sürecinde Türkiye’nin yakın zamanda yaşayacağı enerji problemlerine çözüm olarak 4E ( Enerji/Ekoloji/Ekonomi/Eğitim) konsepti ile üretilen projelerde elektrik enerjisinin doğal kaynaklardan üretilmesi hedefleniyor.

 

Kurmayı yada işletmeyi düşündüğünüz GSM sisteminin tüketim datalarına göre montaj yapılacak sahada en verimli ve ekonomik Hybrid sistemler ile GSM sisteminizin 365 gün 24 saatsürekli enerjili olmasını sağlayabiliriz. Bu hybrid sistemlerin sanılanın ötesine yeni kurulacak olan bir OG(orta gerilim) alt yapısından daha ekonomik olmaktadır. Böylelikle enerji kısıtlaması, kesintisi,Tedaş, iklim şartları ve diğer dış etkenlerden kaynaklanan enerji kesintilerinden etkilenmeden kesintisiz servis vermeye devam edebilirisiniz.

 

Denba, tüm Türkiye’de operasyon teşkilatlanması ile enerji sorularınıza en kısa sürede çözüm üretir, Türkiye’nin her bölgesindeki ihtiyaçlarınıza 24 saatte cevap vermeye hazırdır.

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa     Hakkımızda     Grup Şirketlerimiz     Hizmetlerimiz     Referanslarımız     Fotoğraf Galerisi     Kıvanç Tablosu     İnsan Kaynakları     İletişim
Bu site ve içeriğini oluşturan materyallerin kullanım hakları Denba Telekom'a aittir, izinsiz kullanılamaz © 1983 - 2010   / Tasarım Ajansweb